Oferty pracy

2. OGŁOSZENIE O POSZUKIWANIU PARTNERA (MODUŁ DOTYCZĄCY OTYŁOŚCI)

2019-11-04

Ogłoszenie o poszukiwaniu Partnera

W związku z planowaną realizacją projektu ukierunkowanego na zwiększenie dostępności usług zdrowotnych (moduł dotyczący otyłości), współfinansowanego w ramach Priorytetu IX Wspieranie włączenia społecznego i walka z ubóstwem, Działania 9.2 Usługi społeczne i usługi opieki zdrowotnej, Poddziałania 9.2.2 Zwiększenie dostępności usług zdrowotnych – RPMA.09.02.02-IP.01-14-088/19, zgodnie z art. 33 ustawy z dnia 11.07.2014 r. o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej, zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty w zakresie wspólnej realizacji projektu w formule partnerskiej.

Cele partnerstwa:

Celem ogólnym partnerstwa jest wspólna realizacja projektu ukierunkowanego na poprawę stanu zdrowia dzieci w zakresie otyłości w województwie mazowieckim. Partnerstwo oznacza wspólną realizację projektu przez beneficjenta i podmioty wnoszące do projektu zasoby ludzkie, organizacyjne, techniczne lub finansowe, na warunkach określonych w porozumieniu albo umowie partnerskiej. Umowa partnerstwa powinna zostać zawarta do dnia podpisania umowy o dofinansowanie projektu z Mazowiecką Jednostką Wdrażania Programów Unijnych. Minimalny zakres umowy stanowi załącznik do niniejszego ogłoszenia.

Cele szczegółowe, to:

• współpraca w zakresie przygotowania projektu,
  • wspólna realizacja projektu,
  • wspólne zarządzanie projektem (udział w pracach Grupy Sterującej).

Warunki udziału

Partnerem nie może być podmiot wykluczony z możliwości otrzymania dofinansowania. Dopuszczony jest udział w postępowaniu wyłącznie następujących podmiotów:

1. podmiot wykonujący działalność leczniczą udzielający świadczeń opieki zdrowotnej z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej na podstawie zawartej umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej z właściwym Oddziałem Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia
  2. organizacja pozarządowa reprezentująca interesy pacjentów i posiadającą co najmniej 2 letnie doświadczenie w zakresie działań profilaktycznych z zakresu chorób kręgosłupa,
  3. partner społeczny, reprezentujący interesy i zrzeszający podmioty świadczące usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej,
  4. podmiot ekonomii społecznej, zgodnie z definicją podaną w Wytycznych w zakresie realizacji przedsięwzięć w obszarze włączenia społecznego i zwalczania ubóstwa z wykorzystaniem środków EFS i EFRR na lata 2014-2020.

Kryteria wyboru

• zgodność działania partnera z celami partnerstwa 0-3 p.
  • deklarowany wkład  partnera w realizację celu partnerstwa (zasoby) – 0-3 p.
  • doświadczenie w realizacji projektów (zadań) o podobnym charakterze 0-3 p.

Maksymalna liczba punktów: 9

Wybrany zostanie Oferent który uzyskał największą liczbę punktów.

Wymagania dotyczące oferty

• oferta powinna zawierać oświadczenie dotyczące spełniania kryterium podmiotowego, zgodnie z opisem zawartym w „Warunkach udziału”;
  • oferta powinna zawierać opis zasobów które zostaną przydzielone do realizacji projektu;
  • oferta powinna zawierać informację w zakresie doświadczenia Oferenta w realizacji podobnych projektów lub zadań

Termin i sposób składania ofert

Oferty można składać:

• w wersji drukowanej, dostarczonej na adres: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku, ul. Henryka Sienkiewicza  7, 09 – 100 Płońsk
  • drogą elektroniczną na adres: sekretariat@szpitalplonsk.pl

Oferty muszą być złożone w terminie 21 dni od momentu publikowania niniejszego ogłoszenia tj. do dnia 25 listopada 2019 roku.

W przypadku pytań  prosimy o kontakt:

Nr Tel: 23 662 39 89

Zbigniew Jaranowski