Zbiórka pościeli na oddziały szpitala zorganizowana przez wolontariuszy z ZS1

2020-02-07

W dniu 05.02.2020 r. wolontariusze z Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku przekazali zebrane (około 20 nowych kompletów pościeli i prześcieradeł) na ręce Pana Dyrektora Pawła Obemeyera na oddziały szpitalne. Pościel została przekazana na Oddział Internistyczny i Dziecięcy. Inicjatywa zbiórki pościeli na oddziały szpitala zrodziła się na początku roku szkolnego. Opiekunowie wolontariatu p. Lucyna Parecka-Łaszczyk i Anna Jackiewicz-Ochidi zachęcały młodzież do szczytnego celu. Włączyć się w akcję mógł każdy uczeń bądź klasa.