Zadbaj o swoje zdrowie z Doktorem Hausem

2018-11-22

KOMUNIKAT PRASOWY

W trosce o zdrowie mieszkańców Płońska i okolic, Dyrekcja SPZ ZOZ w Płońsku informuje o możliwości skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych i porad lekarskich w ramach akcji pt.:

‘DZIEŃ ZDROWIA Z GRAMEM I DOKTOREM HAUSEM’.

Porady i badania będą dostępne w dniu 16 marca (piątek), w sklepie Gram (Galeria Płońsk), przy ul. Wyszogrodzkiej 59, w godzinach od 12.00 do 18.00.

Osoby zainteresowane będą mogły:

• skorzystać z porady lekarza kardiologa
  • skorzystać z porady dietetyka
  • zbadać poziom glukozy we krwi
  • zmierzyć ciśnienie tętnicze.

Ponadto, podczas akcji przeprowadzona będzie degustacja produktów marki Doktor Haus, a osoby zainteresowane będą miały możliwość ich zakupu w sklepach Gram w Płońsku.

Akcja badań profilaktycznych i porad lekarskich jest kontynuacją działań Dyrekcji SPZ ZOZ w Płońsku na rzecz poprawienia jakości opieki zdrowotnej w regionie. Szpital w Płońsku aktywnie propaguje ideę zdrowego stylu życia w lokalnej społeczności. Placówka organizuje akcje edukacyjne dla mieszkańców, przeprowadza badania przesiewowe, szkoli personel medyczny, dociera z prelekcjami do młodzieży szkolnej.

Zadbaj o swoje zdrowie z Doktorem Hausem!