Praca

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku zatrudni pielęgniarki na umowę o pracę w Oddziale Internistycznym.

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku zatrudni technika farmacji.

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku, ul.Sienkiewicza 7, pilnie zatrudni lekarza specjalistę:

• chorób wewnętrznych, w trakcie specjalizacji lub chcącego się specjalizować
  • posiadamy miejsca specjalizacyjne

Kontakt: Dział Kadr 023 661 38 37