Poprzednia wersja serwisu finansowana z funduszy EU, dostępna po kliknięciu TU >>

Praca

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Płońsku zatrudni na stanowisku:

Pielęgniarki Epidemiologicznej/ Pielęgniarza Epidemiologicznego

Opis stanowiska:

  • Rejestrowanie i monitorowanie zakażeń;
  • Realizowanie programów kontroli zakażeń;
  • Monitorowanie i ocena stanu sanitarno-epidemiologicznego;
  • Analiza i zwalczanie ognisk epidemicznych;
  • Szkolenia personelu z zakresu profilaktyki zwalczania zakażeń;
  • Kontrola realizacji i skuteczności procedur;
  • Nadzór nad gospodarka odpadami medycznymi;
  • Współpraca z laboratorium mikrobiologicznym, oddziałami szpitala oraz apteka szpitalną w zakresie kontroli zakażeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie medyczne w zawodzie pielęgniarki lub położnej;
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • Specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego, epidemiologii lub higieny i epidemiologii;
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Elastyczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie/ kontrakt;
  • Odpowiednie wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków’;
  • Przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w formie e-mail na adres: koordynator@szpitalplonsk.pl bądź sekretariat@szpitalplonsk.pl z dopiskiem Oferta pracy Pielęgniarka/Pielęgniarz Epidemiologiczna/y

Pielęgniarki/Pielęgniarza w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Wymagania:

  • Wykształcenie medyczne w zawodzie pielęgniarki
  • Mile widziana specjalizacja w dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Terapii;

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w formie e-mail na adres: koordynator@szpitalplonsk.pl bądź sekretariat@szpitalplonsk.pl z dopiskiem Oferta pracy Pielęgniarka/Pielęgniarz Oddział Anestezjologii I Intensywnej Terapii

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnejim. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku

09-100 Płońsk, ul. Henryka Sienkiewicza 7

tel. (23) 661 77 00, (23) 661 34 00 | e-mail: sekretariat@szpitalplonsk.pl